| brya a întrebat:

Buna TPU am fost impreuna cu un baiat dupa care ne-am despartit pentru ca s-a dus la alta. mi-a cerut scuze dar nu am vrut sa-l iert iar acum e impreuna cu o fata. Acum ma inteleg mai bine cu el si ma simt chiar mai iubita de el decat atuci cand eram impreuna in sensul ca s-a mutat cu mine in banca ma ia mereu in brate in ore sta cu capu pe mine, vorbim non-stop si la scl si prin mesaje se uita in ochii mei asa atent atunci cand ii povestesc ceva si multe alte chesti. noi vorbim intre noi ca si cum am fii o familie adica eu ii spun lui tata, el mie ficacrede-ti ca si-a dat seama ca a gresit de face toate chestile astea? credeti ca ma iubeste? merita sa-i mai dau o sansa?

7 răspunsuri:
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nu te iubeste din nou neaparat.Si eu am avut o situatie de genul si dupa am inceput sa ne intelegem ok si parca era mai afectuos.dar inca era cu ea si o zis ca chiar daca nu mai suntem impreuna nu vrea sa piarda prietenia noastra.E ciudat dar mnah.Si odata ce te'a inselat nu merita sa'i dai a doua sansa eu mai degraba i'as da a doua palma laughing

| DeKoniec a răspuns:

Oricine merita o a-2-a sansa nu? tu il cunosti mai bine decat noi, uitate odata in ochi lui si vei vedea daca regreta ca acum ceva vreme te-a inselat sau nu "Citestei mintea"
Succes!

| Nolifenodeath a răspuns:

Ori cine a inselat o data sau a gresit o mai face si a 2 a oara acum depinde de tine daca crezi ca va merita pe viitor consetintele.

| GeooFenomenala a răspuns:

Parerea mea este ca dupa ce pierzi o persoana iti dai seama cat de mult inseamna pentru tinewinking daca se comporta frumos cu tine si daca inca ti la el de ce nu? smug big grin :*

| brya explică (pentru GeooFenomenala):

Da se comporta foarte frumos si am uitat sa mentionez k noi ne-am certat si dupa eu de suparare i-am zis ca am un alt iubit si de aia s-a dus la alta. si il iubesc cu toate ca nu e frt frumos eu il iubesc asa cum e.

| GeooFenomenala a răspuns (pentru brya):

Pai si atunci de ce pierzi timp laughing? actioneaza laughing:p

| brya explică (pentru GeooFenomenala):

Nu stiu cum sa fac asta pentru ca inca e cu fata aceea. poti sa-mi dai un sfat cum sa o fac? eu ma gandeam plus si simplu sa ma duc la el sa-l iau de mana si sa-l sarut dar mi-e ca se va supara pe mine. ce sa fac?