| Skilline2012 a întrebat:

Ok nu stiu ce mi-a venit dar am o curiozitate de foarte mult timp si vreau un răspuns.
Ce părere au fetele despre baietii care le mai dau o palma la fund, le mai pipăie (nu in mod excesiv) si cum se simt ele?
Multam anticipat

15 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pe mine m-ar deranja lucrurile astea. Consider ca sunt nesimtiti.

| Vvistula a răspuns:

Daca ar fi iubita ta ar accepta dar daca ar fi o prietena oarecare te-ar pocni(raspunsul colegei de banca )
Pune mana ca e gratis ( raspunsul meu)

| Emilian65 a răspuns:

Daca o fata admite sa fie pipaita pe fund sau in alta parte inseamna ca ii place de acest baiat si nu-i zice nimic. Dar daca nu admite gestul facut de baiat sa o pipaie, inseamna ca nu-i place si-i zice cateva vorbe de dulce.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa specifici si cine mai. daca arati ca Brad Pitt stai linistit ca nu zice nici una nimic, daca nu, pregateste sa iti iei niste palme calumea laughing

| 1DeadMemories a răspuns:

Raspuns de copila, 13 ani...ii rup mana si-l bat cu ea laughing))

| Skilline2012 explică:

Având in vedere ca e 12 noaptea cred si eu sad

| LiviuBz93 a răspuns:

Astea sunt copilarii de scoala generala

| Skilline2012 explică (pentru LiviuBz93):

N-am întrebat la ce vârstă sunt specifice, alta era intrebarea

| ZuzannaLuiza a răspuns:

In principiu e un gest care denota o oarecare lipsa de educatie. Nu cred ca un baiat se simte bine daca ii dai o palma intre picioare, nu? E un gest obscen, palma la fund chiar doare si eu am patit ca atunci cand cineva mi-a "lipit" (caci asa se spune parca) o palma pe fund, a si apucat de el si crede-ma ca e dureros. Pipaitul pe fund la fel, denota o lipsa de educatie, dar iti creeaza un sentiment de nesiguranta in persoana respectiva. Daca cineva ma pipaie, in clasa, sau pe sala, cred ca va fi o grija in plus pentru mine atunci cand trebuie sa plec de la scoala / serviciu.

| Skilline2012 explică (pentru ZuzannaLuiza):

Cred ca asa zic toate fetele, dar va si place, altfel n-ati rade fara control dupa