| AllenS a întrebat:

Ok, sa revin cu o continuare. Partida a fost sambata la ora 17, iar ea a folosit pilula de a doua zi luni de dimineata la ora 8. Cate sanse sunt avand in vedere detaliile prezentate in cealalta intrebare pe care o gasiti aici: http://www.TPU.ro/......-valul-si/

4 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Sunt destule, ca aia se ia a 2 a zi.

| MamaOmida_3153 a răspuns:

85% sa ramai...au trecut mai mult de 14 ore, care e termenul limita...

| carmynutza1988 a răspuns:

Buna, am gasit o intrebare de a ta in legatura cu pilula de a doua zi. Spune-mi te rog, cat de grave au fost in caul ei reactiile adverse si ce varsta avea cand a luat-o? Ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai raspunde! Multumesc!

| AllenS explică:

Termenul limita este de 72 de ore si din cate am spus, nu am ejaculat in ea, asa ca nu mai raspunde daca nu cunosti. Macar atat sa stiu si eu.