| XcozuD a întrebat:

am o intrebare : Eu si cu prietena mea am facut-o in noaptea de revelion (alaltaseara) si ne-a cam luat valul siii am inceput actul sexual fara prezervativ dupa 2-3 minute mi-am pus prezervativul (nu ejaculasem in ziua respectiva),intrebarea mea este urmatoarea : Sunt sanse ca sa ramana insarcinata? Daca da, care sunt sansele?
Si a doua intrebare : Pana in seara de revelion m-am mai jucat cu pasarica iei cu degetul happy nu i-a curs sange nici cand m-am jucat cu degetul atunci nici acum cand am facut dragoste ea a spus ca nu a mai facut-o inainte cu nimeni. Intrebarea mea este : A fost virgina? sau s-a dezvirginat ea cu degetul? Ea m-a intrebat azi daca mai e virgina si eu i-am spus ca nu mai are cum sa fie virgina din moment ce am facut-o, ea crede ca mai este virgina ca nu i-a curs sange.
Eu am 18 ani ea are 17 suntem impreuna de 6 luni
Orice raspuns sau parere este bine venit/venita!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa speram cu nu te masturbasesi in ultimile 24 de ore, ca sa mai existe lichid neeliminat, care se putea scurge in vaginul fetei, in primele secunde cand ai introdus penisul.
Acum trebuie sa aflam daca ea era in perioada fertila sau nu, pentru ca, doar atunci exista riscul unei sarcini.
Depinzand de forma himenului si de elasticitatea lui, uneori nu curge sange la dezvirginare! Un penis mai mic sau subtire, iarasi nu rupe himenul, deci nu provoaca sangerare la dezvirginare.

| vocea a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumul in ea nu o sa ramana gravida niciodata, iar virginitatea inseamna sa se culce cu altul inaintea ta, asta inseamna sa nu mai fie.

| Alicezzz a răspuns:

Daca are himenul elastic de aceea posibil nu a sangerat. Cat despre sexul neprotejat fie si 2-3 minte... minutele alea te pot face tatic, nu uita de luchidul pre'ejaculare care contine spermatozoizi, pe viitor nu mai intretine relatii sexuale fara protectie. Bafta

| Stefanismyname a răspuns:

Daca nu ti ai dat drumul in ea nu are cum sa ramana insarcinata, asta e clar...
Cat despre treaba cu virginitatea cred ca probabil s-a dezirginat ea cu degetul, mai incercati cateva partide, poate chiar este virgina si pur si simplu nu i-a curs sange