| bogdanmanevra a întrebat:

Okay, asta e prima mea intrebare serioasa laughing Iubita mea se alinta foarte mult de la un timp, credeti ca ar putea sa aiba ceva, habar nu am? big grin. Si inainte se alinta, dar parca acum o face mai des, nu privesc ca fiind ceva rau, insa vreau sa aud si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este ceva normal la varsta voastra.
Putina prosteala, copilarii, alint, nu strica in nici o relatie, nici macar la cei de 50 de ani.
Daca te deranjeaza poti sa-i spui sa inceteze, desii, daca o iubesti, iti este draga asa cum este.

| bogdanmanevra explică (pentru Violleta2022):

Asta-i un raspuns pe care-l caut, mersi! happy

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se vrea iubită. nu mocăită.

| Eibogu a răspuns:

Da câti ani aveți?
Dacă se alintă explicăi normal ca nu e frumos)Și daca o sa continuu tot asa aveți șanse sa va despărțiți(

| bogdanmanevra explică (pentru Eibogu):

16, totusi de cand sa te alinti nu este frumos, cand am cerut parerea nu la asta m-am referit laughing Pur si simplu voiam sa stiu daca poate are ceva, habar nu am.

| Eibogu a răspuns (pentru bogdanmanevra):

Depinde de care alintare, in multe cazuri nu arată norm, nu te teme nu are nimic vrea atenție si iPhone(ahahahaha)))))

| bogdanmanevra explică (pentru Eibogu):

Are deja iPhone laughing

| Eibogu a răspuns (pentru bogdanmanevra):

Mai cumpăra-i unul!)
Oferăi atenția și ai grija de ea)))