| Ilymybeib a întrebat:

Okay sunt cu un tip de la mine din clasa avem 3 luni si ne iubim enorm. Am descoperit ca persoanele pe care noi ii consideram cei mai buni prieteni doar incercau sa ne desparta. Ieri am luat vacanta si la sfarsit ne-am luat in brate si ne-am sarutat. Problema este ca eu nu il voi vedea 3 luni de zile datorita faptului ca el a plecat azi si vine pe 20, iar eu pe 21 plec... Apoi el pleca pe 28, iar eu pe 30 vin acasalaughing. Sunt numai incalceli si el de pe 28 ramane la madrid pana prin august si se intoarce cand eu pleclaughing. Complicata rau treaba. Aveti idei sau sfaturi ce as putea face in acest timp, pentru ca sunt suparata si ma gandesc numai la el. Funda:*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Exista telefoane,messenger,skype!
Nu va lasati invinsi de distanta!
Si,in ce priveste prietenii,e bine sa tineti relatia voastra doar pentru voi,discretia este aliatul vostru si dusmanul gurilor rele!
Hai,nu fi pleostici,trei luni trec ele cumva, altii rezista ani, cat exista dragoste nimic nu-i pierdut!

1 răspuns:
| Deniisze a răspuns:

Sa tineti legatura tot timpul!