| Afãrinツ a întrebat:

Okay. umm... am ceva sa intreb.

Cand am intrat intr-a 9-a, am stat cu un baiat in banca. Eram prieteni buni. Mereu radeam si vorbeam in ora laughing...

A venit vara si m-am dus in tabara cu el, ca de obicei, dar cu alt diriginte (plus cativa copii din Bucuresti). Am mers la munte, la Calimanesti (detaliu nesemnificativ). Cabana in care stateam noi (eu, el, o fata si un baiat) era cu paturi supraetajate. Fetele intr-un colt, baietii in altul. Intr-o noapte, a intrat cineva in cabana si am simtit ca se apleaca cineva asupra mea. Era celalalt baiat din cabana. Eu am tipat si l-am trezit pe colegu'. El i-a dat un pumn si ala' a cazut pe jos. M-a intrebat daca sunt okay si ne-am dus inapoi in pat. A doua zi, m-am trezit cu el langa mine. L-am intrebat daca i-a luat cineva patul sau au jucat adevar sau provocare. Mi-a spus ca a venit langa mine pentru ca el "credea" ca am ramas cu traume dupa asta (adevarat), dar actual chiar mi-a placut.

A venit toamna si a inceput clasa a 10-a. Eu am stat cu altcineva in banca (inca stau). Tot cu u baiat stateam, pentru ca dirigu' ne-a pus fata-baiat in banci si am picat cu un poponar (scuzati expresia). Acela tot flirta cu mine, ma apuca de mana si din astea dar de fiecare data fratele meu il pocnea cand il vedea facand asta. Cand nu, era sarcina mea; dar parca nu indrazneam. Intr-o noapte cand ma intorceam de la scoala m-a apucat cineva de brat (poponarul) cu alti trei tipi (o.O.o). Au zis ca daca nu o sa (beep tongue) ma omoara. Tocmai pe cealalta parte a strazii era colegu' de anul trecut care m-a ajutat sa scap. A zis ca ii pare rau ca nu m-a putut ajuta inainte si mi-a spus adevaru (ca ma place) si m-a pupat. De atunci suntem impreuna...

Dar parca se indeparteaza de pamant. S-a schimbat in rau. Devine ca ala din We Found Love! Actual il iubesc muult dar imi da un cutremur uneori. Ma inspaimanta! Nu vreau sa il denunt sau asa ceva (raspunsul unui copil cam skizzoo) sau sa ma despart de el dar nu vad alta alternativa! Ma obliga sa facem dragoste iar eu nici nu vreau cu el!

CE AR TREBUI SA FAC? sa ma despart de el? sad Daca nu, atunci ce?! (fara raspunsuri jicnitoare)

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

E clar ca el vroia doar sa ajunga sa faca dragoste cu tine... Sfatul meu ar fi sa vorbesti frumos cu el despre asta, sa ii explici ca tu nu vrei si ca il iubesti.
Nu ai vrea sa te forteze sa faci asta, din moment ce nu o vrei.
Nu e momentul sa-l denunti decat cand te violeaza sau a vrut sa te violeze.
Ai grija de tine ca sunt prea multi prosti pe lumea asta...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te-ar iubi ar intelege ca nu vrei sa o faci cu el dar sincer din moment ce te,, obliga,, sa faci asta inseamna ca vrea numai sex

| Corinnààà a răspuns:

Mai dă-l dracului. Tot atâta dramă pentru un alt poponar care s-a săturat să facă laba.

| Boca_Cristina_1994 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu o faci daca nu vrei. Eu cred ca e bine sa mai astepti sa va cunoastesti mai bine. Poti sa ramai cu traume inca de la aceasta varsta.

| sv3ta a răspuns:

Daca iti place ...fiti mai departe impreuna dar vorbeste mai serios cu el si fa doar ce vrei tu sa faci, fara a fi obligata la ceva