| wizopo2 a întrebat:

Deci stateam cu o fata in banca anul trecut. Am intrebat-o pe la sfarsitul anului daca mai sta cu mine si anul asta si mi-a spus ca mai sta. Cand am inceput scoala, nu am reusit sa dau de ea sa o mai intreb daca mai sta cu mine sau nu. Am intrat toti in clasa si am m-am pus in banca in care am mai stat si anul trecut. Ii pastrasem loc, dar o vad a se pune in alta banca cu alta colega. Cred ca a uitat si ea de ce am intrebat-o, dar cred e si vina mea fiindca nu am mai intrebat-o. Cum pot face sa o intreb acum, cand faptul e deja consumat( ne-am pus cum vrem in banci) avand in vedere ca nu stiu cum sa o intreb? P.S. : Imi place de ea de aceea vreau sa stau in banca cu ea

1 răspuns:
| JuliaJules a răspuns:

Hei. Fii tu. Daca iti place de ea, intreab-o daca vrea sa stea in banca cu tine, ca anul trecut, eventual fa cateva glume. happy