| greyhound a întrebat:

Ori de cate ori un barbat si o femeie se despart cu scandal, auzi ca respectivul era prost la pat si o avea mica. Credeti ca e vreun sambure de adevar in vorba asta sau e replica standard a femeilor dusmanoase?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Probabil că e replica lor standard. O femeie cu capul pe umeri nu ar povesti așa ceva, indiferent de conflictele care au avut loc între ei. Mi se pare penibil să spui cuiva astfel de intimități indiferent dacă e adevărat sau nu.

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

E modul prin care lovesc unde doare mai tare. fie ca e adevarat fie ca nu, pe el il doare. (si daca e sa o luam logic..in orice legenda sau mit e un sambure de adevar. totul porneste de la ceva)

| Doηηa a răspuns:

Ăsta clar nu poate fii un motiv de despărțire pentru doi oameni care se iubesc cu adevărat.
"Prost la pat" nu există pentru că nimeni nu se naște învățat iar cu timpul devii din ce în ce mai bun.
Iar "o are mică" ăsta e un clișeu pentru curve, pe femeile adevărate nu le interesează acest aspect atât de neimportant.

| RAY a răspuns:

Luam o mie de cupluri care se despart si folosec motivul asta si aflam adevarul altefel sunt doar vorbe nedovedite, eu nu ma pronunt nu stiu

| h3r a răspuns:

Păi cele care fac așa, probabil doar asta aveau de reproșat. Și dacă doar asta aveau... nasol.

| Oana92 a răspuns:

Hai ma... femeile serioase nu spun asa ceva! Iar cele care spun nu sunt dusmanoase, sunt frustrate...

| Alcyon a răspuns:

Spun asta fiindca stiu ca e o mare jignire sa-i zici unuia ca nu e potent.

| greyhound explică (pentru Alcyon):

...nu stiu cat de jignitor mai e din moment ce a devenit un asa cliseu

| Danysan a răspuns:

O fac dor femeile cu un Neuron si ala saracu obosit!

| RebecaAnaMaria a răspuns:

Poate ii spune asta doar ca sa il supere sau sa aiba un motiv de despartire. Prea proste femeile alea care spun asa ceva.Frate il iubesti conteaza ca o are mica sau mare? sau ca e bun sau nu la pat? doamnee :o ce prostie. daca il iubesti il iubesti asa cum e happy