| DonMecanico a întrebat:

Oricine poate sa-si dea cu parerea cu un raspuns sincer, am avut azi o faza asa draguta, eram cu un prieten, si urcam in tramvai, apr de scari se afla o fata draguta care se tinea de bara, eu cand am urcat in tramvai m-am uitat instantaneu la ea, si ea la fel la mine si i-am clipit din ochi si ea la fel sau mi-a zambit, m-am pus intr-un loc in care ma aflam la 30 de cm de ea, intre timp am incercat sa mai trag priviri la ea si ea la fel gen zambindu-ne ( cam de 2 ori asa ), prietenul meu s-a cam prins ca ma uitam la fata respectiva, a-3-a oara cand m-am uitat la ea si ea s-a uitat la mine iar si ne-am uitat timp de 5 secunde unul la altul si ne zambeam, si am incercat sa-i zic un buna si ea asa cu zambetul pe buze mi-a zis hey, eu nu stiam ce sa-i mai zic si i-am zis asa ce mi-a venit in vorba si i-am zis ' ne cunoastem? ' si a zis ca nu cred, si i-am zis aham, si ne uitam unu la altul si dupa prietenul meu i-a zis fetei respective " nu-i dai si tu baiatului asta nr-ul tau de telefon, a stat asa putin 3-4 secunde si a dat din cap gen ca nu., si na, n-a mai zis nimeni nimic, fata nu s-a mai uitat spre mine si urma sa coboare si na asta a fost, faza este ca unul la mana, erau persoane multe langa noi, a fost prima fata pentru mine care am incercat sa ma bag in seama cu ea in realitate, sunt si mai timid si na, si ma gandesc ca poate fata avea prieten sau cred ca i-a fost rusine sa zica gen sa-mi dea nr-ul, pentru ca na, prietenul meu zicea, ca a vaz o fata care era langa ea aproape si incepuse sa rada cv de genu asta ( nu cred ca se cun ele intre ele ), si na, ma gandesc ca d-aia, voi ce credeti pana la urma? thinking, un sfat de incurajare sau parerea voastra dupa mica intamplare? ca na, sa stiu daca voi mai incerca chestii de genu astahee hee :*, funda

Răspuns Câştigător
| MicSiRau a răspuns:

laughing tare. daca mai dai de ea. coboara dupa ea si vorbeste decat tu cu ea. fara prietenul tau care a speriat fatahee hee cerei numarul si sigur ti-l va da si cere-ti scuze pentru faza din tramvai ii spui ca ai avut emotii si nu ai stiut cum sa reactionezi, alt sfat nu am ce sa iti dau in caz ca nu o mai vezi parerea mea e ca ti-ar fi dat numarul de telefon in procent de 90%. Bafta cu tipa