| Legend123 a întrebat:

deci mie imi place de o fata. si as vrea sa intreb daca ma place si ea. sa va spun cateva din gesturile care le mai face cu mine : acum vreo 4 luni m-a intrebat ce parere am despre ea (eu ca prostu am zis doar ca e de treaba pentru ca eram foarte timid, si inca sunt laughing ), o perioada statea mai mult cu mine ma lua in brate vorbea cu mine dupa si-a facut prieten si perioada aia nu prea mai statea pe langa mine, dupa s-a despartit de prietenul ei si iar incepuse sa ma mai ia in brate si chestii de genu. dupa iar si-a facut prieten o perioada nu a mai stat pe langa mine acum a inceput iar : m-a pupat pe obraz, ma ia in brate, cateodata sta si se uita in ochii mei timp de 10-15 secunde si ne uitam unul la altul (dar mie imi vine sa rad mereu si se strica tot momentul laughing) ), cand vrea sa imi spuna ceva vine foarte aproape de mine imi ia respiratia in timp ce vorbeste. se apropie foarte tare. gesturile astea le face si in zilele astea si cred ca inca are prieten. deci nu prea stiu ce sa cred. voi ce spuneti? si as vrea sa mai intreb cum as putea sa ii arat ca o plac dar subtil. adica nu sa ii spun in fata te plac sau sa ii duc flori sau ciocolata ca mie imi este chiar rusine si imi e frica sa nu ma fac de ras. ceva sa o faca sa creada ca imi place de eahappy Multumesc! FUNDA (scuzati ca am scris atat de mult, daca am gresit un cuvant nu ma criticati -.-)

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Of fratele meu ce semne evidenta mai vrei ca fata iti vrea carnatul. lasa timiditatea ca mori de foame cu ea. invit-o in club beti ceva tare si distrativa pentru ca sunteti tineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E evident că te place. fă și tu gesturile pe care ea le face. o să își dea seama happy

| yuuPPy a răspuns:

Pai, avand in vedere ca a avut prieten, dupa parerea mea, este constienta de ce face si stie ce urmari poate avea...sau face chestiile astea tocmai ca sa iti atraga atentia, dar ii este un pic frica sa fie ea cea care face primul pas. Ai putea ca intr-unul din momentele alea in care zici ca se uita 10-15 secunde in ochii tai, sa scapi de orice problema, sa incerci sa te calmezi si sa nu razi. Fii serios si incearca sa te apropii foarte incet de ea, astfel incat sa ii arati ca vrei sa o saruti...si sa o si faci happy. Daca vezi ca ea nu se retrage sau ceva,(ai grija sa nu confuzi cu un gest de rusine sau emotii) nu ai de ce sa te temi...asta si astepta. Te sfatuiesc sa faci asta cand de preferat sunteti doar voi sau cu cat mai putin oameni, de preferat din cei cu care ea se simte comfortabil, pentru a nu avea influente asupra ei...sau reactii nedorite din partea unor oameni ce gandesc cam putin. Bafta!