| anonim_4396 a întrebat:

Pai.acum ceva timp cand am pus intrebarea asta nu a mers sa o scriu pe toata deci n`am primit raspuns.:d
Am avut o relatie la distanta de ceva timp.Insa dupa 6 luni m`am desp de el caci disparuse increderea in el. el a incercat sa ne impacam. dar la un momentdat a fs cu o alta fata care acum s`a despartit de ea. Eu inca tin la el si as vrea sa ne impacam. dar el zice ca mai mult ne amagim.si mi-a zis ca si el tine mult la mine.nu stiu ce sa fac. tin enorm la el.as vrea un sfat ceva.sa-l uit? sau sa mai incerc sa vorbesc cu el...oh go on FUNDA!

5 răspunsuri:
| AnnaMaria a răspuns:

Vorbeste cu el deschis, spune-i ca vrei sa o luati de la capat, sa mai dati o sansa relatiei.

| AnnaMaria a răspuns:

El cati ani are? nu se poate muta? asa puteti fi mai aproape unul de celalalt.

| cLaudioasa a răspuns:

Ciao pitiko laughing
si eu am o relatie la distanta cu un baiat de 4 anibatting eyelashes si nu ne-am intanit niciodatalaughing. macar u te vezi cu baiatu ala de cateva ori p lunabatting eyelashes
deci parerea mea ar fi asa... daca baiatu tine mult la tine o sa continue sa vb cu tine, daca nu inseamna ca nu merita o fata ca tine tongue
Bafta si vezi ce facibatting eyelashes

| pitika_1557 a răspuns:

Anne.crede`ma ca am vorbit.stie prea bine sentimentele mele pentru el.dar a zis ca mai rau ne amagim c anul putem fi unu langa altu decat de cateva ori pe luna.si ca vezi`doamne el s`a obisnuit sa aiba pe cineva aproape.si ca nu vrea sa`mi faca mie rau sa ma faca sa adun sperante.happy mersi mult pentru raspuns:*

| pitika_1557 a răspuns:

El a zis ca nu vrea sa ma amageasca.si ca nu stiu ce.dar nu intelegestraight face!