| tyhuana a întrebat:

Pai as avea nevoie de sfatul vostru big grin, am o reletie frumoasa de ceva timp cu iubitul meu si e timpul pentu urmatorul pas...sa facem dragoste big grin...pentru mine e prima data si as vrea sa imi dati idei cum as putea sa-l surprind happy dau fundita
:d

Răspuns Câştigător
| Alystar a răspuns:

Deci, eu de exemlu mi-as dori ca fata virgina sa preia initiativa, sa vina imbracata cu o rochita din aia transparenta si sa se poarte ca si cum ar fi facut dragoste de mai multe ori. Sa incercam sexul oral inainte de a trece la cel vaginal si apoi sa petrecem o noapte lunga si frumoasa. de obicei actul sexual prin care este dezvirginata o fata nu dureaza mult dar daca as fi cu o fata virgina mi-ar placea ca la o jumatate de ora dupa dezvirginare sa continuam cu o partida de dragoste pe cinste. depinde de la baiat la baiat. conteaza mult ca baiatul sa nu se grabeasca si sfatul meu ar fi ca fata sa fie deasupra la prima penetrare pentru a putea sa controleze aceasta penetrare care la inceput poate fi usor dureroasa. la faza cu "cum v-ati purataa cu o virgina in pat" este usor de inteles ca, ca baiat trebuie sa ai rabdare si sa o saruti tot corpul pentru ca ea sa poata fi relaxata iar placerea sa fie de partea amandorura. pentru inceput prezervativele si lubrifiantul eu le consider esentiale.
cred ca orice propunere de a ta la care el nu se asteapta va fi o surprindere destul de mare pentru el (sex oral, pozitii, etc).este esential ca amandoi sa faceti un dus inainte de a incepe seara romantica. puteti introduce frisca, ciocolata, miere, si orice poate fi lins de pe corpul celuilalt. Inca ceva, nu ii spune ca vrei sa faceti dragoste, spune-i ca vrei doar sa va jucati si in schimb cand tu vei trece la fapte va fi cu adevarat surprins happy. sper ca am putut fi de ajutor si sper sa aveti o "prima data foarte frumoasa"

| tyhuana explică (pentru Alystar):

Multumesc de raspuns :* o sa imi foloseasca smug

| Alystar a răspuns (pentru tyhuana):

Sa ne tii la curent!

| tyhuana explică (pentru Alystar):

Promitwinking mai e putin pina luniwinking

8 răspunsuri:
| Coozeman a răspuns:

Cu 69 si femeia deasupra.Sigur va merge.S-au intri goala peste el in dormitor/baie.si ii spui: "Fama sa ma simt femeie".

| papusika97 a răspuns:

Ai putea incerca prin niste saruturi pasionale care sa il dea pe spate apoi cu o lenjerie cu dantela si culoare lui preferata sa ii faci o seara romantika cu lumanari si tot ce trebuie sigur l`ar surprinde nu poti fi experta in pat deci ceva simplu si romantic cred ca ar ajunge daca nu e genul de tip prea materialist si sa nu uiti de prezervative sa nu te trezesti cu neplaceri dupa o noapte de placere cum s-ar zicebig grin sper ca ti-am fost de folos
big grin

| bowwow970 a răspuns:

Cumperi o cutie de prezervative, il iei la tine acasa, il sugi si apoi poti sa incepi si cu romantisme

| VADIq a răspuns:

Auchh

| tyhuana explică:

Mersi de sfat papusika happy doar ca nu genul de baiat romantic ci genul de bboybig grin vrea ceva special happybig grin...