| spad3r a întrebat:

Pai as dori sa trec direct la subiect. deci, in momentul asta sunt innebunit dupa o fata. chestia e ca acum 2 ani ii placea de mine. iar acum 1 an chiar mia si zis dar mie nu prea imi placea atunci la fel ca acum. dar desi acum o plac nu stiu daca e ma mai place. ( o chestie suplimentara : cand cineva face o gluma in timpul orei eu ma uit la ea si ea la mine si imi zambeste )... dati add : spader_alex sa ma ajutati... plz raspundeti orice raspuns e bine venit. big grin

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vorbeşte cu ea, până nu apare în viaţa ei un băiat care să o impresioneze. Apoi te vei gândi mereu ce s-ar fi întâmplat dacă ai fi spus ce simţi.Nu mai pierde timpul degeaba, fiecare clipă este preţioasă. Succes!

| Hmmmm a răspuns:

Sa ghicesc: aveti intre 11 si 13 ani nu e asa? in asa ceva nu ma bag, imi cer scuze.

| Daysukki a răspuns:

Da tu de cate dovezi ai nevoie?laughingdoamne cum dracu se face ca o fata stie atunci cand unu o place iar baietii nu-s dau seama niciodata. asculta zii adevarul sau fa si tu ceva nenelaughing daca o lasi pur si simplu asa fara sa faci nica, nu o sa stii daca te place zii in fata ca o placi si gta si naiba aveti toti...

| eufreak a răspuns:

Pai. incearca asa daca nu are prieten invit-o pe afara, scoate-o la un film la un suc, duceti-va intr-un parc ceva, incercati sa vorbiti mai mult despre tot felul de subiecte, fi comic. fetelor le plac baietii comici, spune-i chestii frumoase care o fac sa se simta speciala, spune-i ca nu esti genu de tip care sa faci o fata sa sufere, sau sa-ti bati joc de ea. etc. hai ca esti baiat mare ce naibii laughing te descurti big grin mult noroc si sper ca ti-am fost de ajutor >big grin