| nonamenr1 a întrebat:

Sall... uite o sa trec direct la subiect imi pake de un baiat cu 2 ani mai mare ca mine si nu stiu cum sa aflu daca ma place sau cum sa il fac sa ma placa... chestia e ca el stie ca-l plac dar eu nu stiu daca el ma place ma puteti ajuta va rog (sunt disperata)/? dau funda si la resstul vot

2 răspunsuri:
| AdeElLl a răspuns:

Spune-i in fata stiu e usor de spus greu de facut dar va merge intreaba-l daca are prietena si daca ar vrea sa fie cu tine

| RoxyAngel a răspuns:

Ca sa afli daca te place incearca cu ajutorul unei prietene de-a ta care se intelege bine cu el. Si ca sa-l faci sa te placa trebuie in primul rand sa stai de vorba cu el(ca intre prieteni) pentru a afla cam cei place/ce nu, sa razi la glumele lui.etc. a si inca ceva asa poti descoperii daca el te merita. Mult Succes!