| anonim_4396 a întrebat:

Pai... aseara am dormit la iubitul meu era foarte cald, si am hotarat sa ne dezbracam[ goi golutzi], stati linistiti nu am facut nimic. dar problema este ca neam excitat foarte tare de dimineata pe iubitul meu am observat ca avea pe penis sperma iar eu eram toata patata de sperma. inclusiv pe.[l`am intrebat si a zis ca e crede ca a ejacuat pentru ca i doare penisul] Cand am fost la dus pentru a ma spala am hotarat cu iubitul meu sa o facem in baie, protejat. este posibil ca sperma de pe mine sa se fi impins cu penisul lui in mine? Pot fii insarcinata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

După 10 luni vei știi, dacă l-ai născut sau nu, între timp!

| LeuTz a răspuns:

Daxxy te lauzi ca esti o frigida?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Din intrebarile tale am vazut ca esti foarte neglijenta si cam...[mai bine ma abtin] straight face plus ca esti cam mica pentru sex, dar in fine tu iti strici viata, nu eu

| delisa a răspuns:

Pui cam multe intrebari de genu : " sunt insarcinata? pot fi? pot ramane? '' ce dracu vrei sa ramai fa-o de 1000 de ori in perioada fertila si vreo ramane! Daca vrei sa nu ramai nu o mai fa neprotejat! x( ca esti enervanta! aceleasi intrebari tot timpul!

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Nu numa daca intra in tine. Probabil s`a masturbat si nu a avut curaj sa recunoasca. Stai linistita, daca te`ai protejat...

| Simona a răspuns:

Vagaboanta pe sistem, se stieeee!

smug

| BigBang a răspuns:

O,banuiesc ca il cunosti si nu se pune problema sa fii abuzat de tine,cand erai adormita. Posibil sa fii ejaculat in somn, se intampla in urma experientelor erotice excitante, sau din lipsa de contact sexual pe o perioada lunga de timp.salut

| daxxy a răspuns:

Du-te tarelaughing zau asa...ce intrebari ai pus pana acumlaughing bafta cu sexu.nimfomanostraight face

| Elena1996 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar se poate sa fi ramas insarcinata, asta depinde si de norocul tau, vezi ce simptome ai si mergi la doctor poate nu esti insarcinata

| crysstyann a răspuns:

Stai linistita nu cred ca estti insarcinata spermatozoizi din sperma mor imediat daca nu ajung unde trebuie sti tu dar daca au ajuns totul e posibil

| alex1343 a răspuns:

Cam da, ai putea ramane insarcinata!

| kiroboy a răspuns:

Ti-a dat la bujielaughing