| anonim_4396 a întrebat:

Am 10 ani si cand am mers la baie am mers cu varul meu care are 8 ani si ne-am vazut penisul unul celuilalt si eu i-am spus ca are un penis frumos si si el a zis ca am penisul frumos si mai mare decat a lui (penisul meu are 8 cm si penisul lui are 5cm).
Si dupa aceea m-a intrebat daca poate sa puna mana pe penisul meu si sa se joace cu el si eu am zis ca doar daca ma lasa si pe mine sa ma juc cu penisul lui si a fost de acord.
Si dupa ce neam jucat cu penisurile noastre l-am invatat si pe el cum se masturbeaza si eu il masturbam pe el si el ma masturba pe mine.
Apoi la un momentdat am mie mi-a iesit putina sperma si urina si lui doar urina.
Dupa aceea neam spalat si ne-am pupat penisurile unul la celalalt si neam imbracat si am zis ca o sa mai facem asta si data vitoare cand mai vine el la mine sau cand merg la el si am zis ca il iubesc si si el a zis ca ma iubeste.
Este normal sa facem asta nu e nici o problema ca ne iubim unul pe celalalt?
Sau faptul ca ne place ce facem?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La vârsta voastră nu este bine ce faceți.

| Strwberrs a răspuns:

Nu mai face de acestea. Nu e ok pentru sanatatea ta(si a lui)mentala

| Karol1877 a răspuns:

Ai nevoie de un psihiatru daca ai astfel de fantezii inumane la varsta ta...

| Doremifa a răspuns:

Povestete tatei si spune-i sa se alature big grin

| Inesss a răspuns:

Da. Data viitoare cand incerci sa ‘trollezi’, oricine si cati ani ai avea, gaseste si tu o poveste putin mai realista.winking