| pure9 a întrebat:

Pai buna tuturor de pe TPU. Nu stiu daca mai a mai intrebat cineva acest lucru asa ca...
Stim majoritatea faza cu friendzone de pe 9gag si alte site-uri si nu prea stiu ce sa cred. Am citit mai multe chestii despre cum se comporta un baiat atunci cand te place si chestii de genul si nu prea reusesc sa-mi dau seama daca tine macar un pic la mine(nu ca o simpla prietena). Faza e ca de cate ori iesim pe afara cu grupul nostru de prieteni vorbeste aproape mereu cu mine, cand il sun sa iasa imi spune"cand iesi tu ies si eu", ma ajuta cand am vreo problema sau ceva, ma mai ia in brate (chiar si atunci cand vin persoane pe care nu le cunoastem), mi se adreseaza uneori cu "iubita" si apelative de genul. Acum intrebarea mea este: Credeti ca tine la mine(macar un pic) sau sunt in zona de prietene bune? Voi baietilor v-ati purta asa cu o fata pe care o vedeti doar o prietena?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Pai de ce nu il intrebi? Cine ii poate citi mai bine gandurile mai bine decat el? N-are de ce sa-ti fie rusine. Sunt sigur ca te place mai mult decat ca pe o prietena, poate si el are aceleasi dubii ca si tine. Fa-i o surpriza si zi-i ca vreti sa fiti mai mult decat prieteni si saruta-l. Va reactiona placut iti garantez eu si ati terminat-o cu friendzone si alte chestii. El e timid, fa tu primul pas. Baftawinking

2 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Dracu stie ce vrea? da-l pe mana politiei!

| Pawker a răspuns:

Sunt baiat si DA, TE PLACE.