| Jsshsjsn a întrebat:

Deci eu am 2 prietene cu care am fost certata un an si fata care este acum prietena cu ele(gen cmbp) ma barfeste mereu si vrea sa ma scoată din grupul nostru si nu stiu ce sa fac ca sa fim cum eram inainte sa vina ea in grupul nostru. Faza e ca eu am niste screenshot uri cu fata asta care le injura dar sunt sigura ca dupa o sa se impace si o sa raman eu pe dinafara ca intotdeauna. Pe mine toata lumea ma barfeste si eu am barfe de la toata lumea si nu spun la nimeni. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa zici si tu barfele doar asa e intre voi apoi le lasi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Arata-le tu de ce esti in stare big grin