| Maria_3931 a întrebat:

Pai...eram afara cu prietenele si trece pe langa mine(cu ceva in urma.eram pe mess si l-am intrebat daca s-a trasnformat in fata pentru ca avea o poza cu o fata si el mi-a facut semnul asta rolling eyes, l-am intrebat de ce face asa iar el nu mi-a raspuns)revin. el trecea cu prietenii lui si m-a intrebat "cum adica ma ma crezi fara si i-am spus"pai daca ai poze cu fete la avatar"si deodata arunca cu seminte in mine iar eu m-am ridicat.(eram pe banca)m-am simtit rau chiar daca cu luni bune si eu am aruncat cu seminte in el. asta e alta poveste. dupa chestia asta l-am strigat iar el nici macar nu mi-a raspuns. voi ce credeti? ce trebuie sa fac in privinta asta? cine a gresit?

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu stiu care a gresit, dar poate ca l-a deranjat afirmatia ta ca daca s-a transformat in fata, poate a crezut ca faci misto de el, ce sa zic, baietii mereu cand sunt cu prietenii fac figuri, a aruncat cu seminte in tine ca sa te enerveze, sau a glumit cu tine, a vrut sa para ca e cine stie cine, oricum nu ai de ce sa te simti vinovata pentru o simpla afirmatie, dar pe viitor evita-l sa vezi reactia lui!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Arata-i ca inca iti mai pasa.si ca intr-un fel iti pare rau, e si orgolios logic dp ce arunci cu seminte in el! asa tia aratat cum sa simtit el acum cateva luni`. arata-i ca iti pare rau si totul va fi ca inaintehappysper:*

Răspuns utilizator avertizat
| Maria_3931 explică:

Fara-fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună draga mea Maria happy

Te-ai gândit vreodată că fata pe care o avea la avatar să fie fosta lui prietenă, şi că semnul acela să fi fost un mass. Indifernt cum o luăm cred că l-a deranjat afirmaţia ta despre avatarul lui happy. Sau poate te tachinează şi se "răzbună" pentru că şi tu ai făcut acelaşi lucru. Nu fi strasată că totul se va termina cu bine. Ar trebui să îl întrebi ce l-a deranjat atât de ult, sau să te prefaci supărată să îl faci să se simtă vinovat, merge întotdeauna.
Mult succes, şi nu te mai presa cu astfel de nimicuri. Mult succes kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne chiar am citit asta?
oricum eu zic ca ar trebui sa ii ceri scuze!
si apoi sa-i faci cadou o punga cu semintze Tadim!