| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziuahappyStiti povestea mea cu baiatul cu care vorbesc pe mess (nu sun cea cu profesorul). Ne-am intalnit intr-o zis si m-a salutat apoi s-a duc si vreo 2 priteni la o banca si eram si cu cu prietenele si eram cu spatele si ele am zis ca el s-a intors invers pe banca si numai noi eram in partea aceea (prietenii lui erau pe aceeasi banca cu el dar stateau invers de cum statea el) si se mai uita la mine dar eu nu prea. Ce ziceti ma place sau ce se intampla? Fundita mare pentru cel mai bun raspunns:X

Răspuns Câştigător
| akiki a răspuns:

Normal! daca u il placi arataio si fi sigura ca veti fi impreuna! pari o fata isteata! mult succes!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Doh, ce intrebare. Nu, nu te place, se uita la tine socat de ce urata esti. :p
Tu ce crezi?

| oCiudata a răspuns:

Buna.Sa fii sigura de asta.Te place clar! Daca se uita mereu la tine asta inseamna ca tine la tine.Acum ramane la aprecierea ta(daca si tu il placi sau nu). Stii tu ce sa faci esti fata desteapta!
Sper ca te-am ajuta! Te pup!

| Rares2594 a răspuns:

Mda,te place, e normal din moment ce o stat invers de prietenii lui si s-a uitat la tine. pune mana pe el daca-ti place! Bafta

| alexutza1183 a răspuns:

Judecand dupa gesturi...este atras de tine, daca si tie iti place arata-i acest lucru...SUCCES!