| Crisstina07 a întrebat:

Ati lesinat vreo data? Ceati simtit? Eu cand aveam 7-8 ani am fost la munte cu parintii si niste prieteni de familie si ne jucam cu o minge de fotbal si cum eram mica nimeni nu imi dadea si mie pase asa ca m-am aruncat in fata la minge cand o prietena de familie mai mare decat mine a dat cu piciorul in ea si a nimerit direct in burta mea apoi am strigat de doua ori la mama mea si am cazut jos.Vedeam numai negru si numai stiam cine sunt sau unde ma aflu dar auzeam ca un ecou strigatele parintilor mei si ai prietenilor cu care era insa nu le dadeam importanta si atunci parca m-a intrebat cineva, nu stiu o voce de barbat da sau nu iar eu mi-am spus in gand da si parca cineva m-a ridicat pe la spate sau nu stiu cum sa va explic parca mi-a bagat sufletul din nou in corp iar atunci am deschis ochii ...ciudat nu?

Răspuns Câştigător
| georgy_3060 a răspuns:

Mda...ciudat
Si eu am lesinat o data la premiere, cand am terminat clasa a 4-a, dar a fost din cauza soarelui.Stiu senzatia...vedeam totul ca prin ceata si auzeam super ciudat; dar m-a dus cineva la umbra si mi-am revenit.A fost un caz fericit pentru ca puteam face insolatie si era mult mai grav

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Da este ciudat dar este imaginatiA ta in acea situatie tu erai aproape in coma deci nu cred ca a fost adevarat.

| HasisS a răspuns:

Nu e ciudat, dc intrebi?tongue

| fyfy3 a răspuns:

Da este ceva ciudat.eu am lesinat pe la 6 ani cand mi-am pus cercei si de durere am lesinat. apoi m-am trezit ca mi se dau palme laughing