| Ctynnaa a întrebat:

Pai.eu ma prefac cu un baiat ca suntem impreuna...si ziceti-mi cu reactioneaza alt baiat care ma place?big grin

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

``nexxtt.are prieten-mai sunt si altele``-asta daca doar te place
``sadthinking``si o sa fie gelos, nu o sa il suporte pe actualul tau-daca simte ceva mai puternic pentru tine.
risti totusi s-a cam dea inapoii cum s-a mai ziswinking

| Floreenofficial a răspuns:

Pai mai mult ca sigur ca va fi gelos.nu e o idee buna! sad
s-ar putea sa te urasca pe urma... crying

| Derye a răspuns:

Cum reactioneaza? Va da inapoi. Nimeni nu e atat de prost, incat sa se dea la o fata cu prieten, si chiar daca o face stie ca va fi respins, si nici nu e frumos.

| Maddu a răspuns:

Pai se va manifesta i feleul urmator.se va uita va analiza situatia iar apoi se poarta de parca nici nu i-ar pasa va va ignora dar va fi trist. daca te place prea mult va veni sa iti spuna pentru ca nu va mai rezista. mai mult nu stiu.nu sunt baiat:*tongue

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Va cauta alta fara compromisurihappy

| Loryoficial a răspuns:

Foarte gelosbig grin dar fa bine si nu te mai preface ca esti cu un alt baiat pentru ca: acel baiat poate sa se indragosteasca de tine...si cand vei afla poate o sa fii cu acel baiat pe care il placi si o sa-i ranesti inima.yeu am vazut din astea. pop:* pawave[ai grija ce faci]winking

| Anna_6465 a răspuns:

Nu face asta. Mie imi place de un baiat care are prietena. Mi-a si spus-o.Acum sunt in dubii, sa dau inapoi sau sa vad daca mai am sanse sau nu. Mie una cand se da la o alta fata sunt indiferenta dar sufar.Asa se va intampla si cu el.Eu zic ca-i mai bine sa-i spui ce simti. Daca nu risti, nu castigi!

| YellowGuy a răspuns:

Ce prostie! DC? Daca il placi spune-i.

| MlleAnn a răspuns:

orgoliul lui de mascul feroce il va face sa te ignore happy nu e o tactica prea buna daca il placi.