| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

cum reactioneaza un baiat cand te place? funda cel mai clar raspuns

Răspuns Câştigător
| BiiaJe a răspuns:

Pai...Depinde de persoana...
Incearca sa fie mai ''tare'' si mai ''smecher'' decat toti;
Iti face complimente si te protejeaza;
Incearca sa iti faca mici cadouri;
Te ia in brate chiar daca nu sunteti impreuna;
Te zapaceste cand nu ii raspunzi sau ceva de genul...
Sau poate pur si simplu vine si iti spune direct in fata ca te place!
Sper ca ti'am fost de ajutor, Primesc fundita?big grin

12 răspunsuri:
| Ruxxy a răspuns:

Cand un baiat te place, te priveste foarte insistent si te studiaza amanuntit. Se intereseaza de tine, eventual iti urmareste profilul de facebook si iti da like-uri, comment-uri.
Face orice ca sa intre in vorba cu tine si incearca sa apara "din senin" pe unde te aflii si tu in momentul respectiv.
Sper ca ti-am fost de folos!

| drakdivin a răspuns:

laughing De unde va vin intrebarile acestea? laughing cum sa reactioneze. depinde de fiecare poate te abordeaza in mod direct vine si iti spune iti face complimente si una alta. sau in mod indirect spune unui prieten pe care il roaga sa iti spuna tie... face complimente la adresa ta e atent cu tine. Incearca sa iti faca si sa iti ofere mereu ce ai nevoie... sunt o multimede feluri in care poate reactiona si pentru fiecare dintre ele te asigur ca iti vei da seamawinking

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru drakdivin):

Am pus intrebarea asta deoarece cei care ma plac se comportau un pic mai agresiv cu mine fata de ceilalti(ma lua in brate, fugea dupa mine etc.)si cand e doar el si cu mine foarte frumos, respectabil etc. oricum mersi de sfattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti pui intrebarea, exact asa cum ai scris-o tu aici, pe google, o sa vezi cate alte zeci de intrebari asemanatoare mai sunt.
De ce va place sa repetati intrebarile?

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru anonim_4396):

Ca sa aiba de ce intreba prostu...Ai inteles?
Tu daca nu raspunzi la intrebare nu ai ce comenta

| anonim_4396 a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Prost e mai degraba ala care tot repeta aceeasi intrebare. Scrie si sus acolo Cauta intrebari si raspunsuri.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru anonim_4396):

Am intalnit un destept..Bravooo
Chiar nu stiam

| anonim_4396 a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Nu am zis ca sunt destept. Dar sunteti enervanti cand postati aceeasi intrebare si va e lene sa cautati si voi pe ''google''.
Nu iti cade mana si nici nu iti solicita neuronul ala chinuit.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ explică (pentru anonim_4396):

Dar poate am pus intrebarea ca sa primiti si voi funde, ce crezi ca eu chiar aveam nevoie de un raspus la aceasta intrebare(eu stiam exact)Dar am vrut sa va dau si voua fundite.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Scuza mai penibila nu am auzit in viata mea laughing))
Stiai exact, da, sigur. Si sa stii ca fundele alea ne hranesc, ne dau salarii, fara ele nu putem trai.
Daca intr-adevar vroiai sa dai funde, puteai sa faci ca alti useri (pe care nu ii inteleg de ce se tot ofera sa dea funde ca sunt doar niste imagini mici adaugate la profil) si sa pui ceva de genul ''care zice tralala are funda''.

| DLeonard a răspuns:

Incearca sa iasa in evidenta cu ceva fata de ceilalti. Daca si tu il placi si el este mai timid atunci fa tu primul pas!

| UssuallyMen a răspuns:

Sa vad, se da mult pe langa tine, te face sa razi, se plimba cu tyine si apoi iti cere
prietenia