| GoddesWilma a întrebat:

am o mica ( foarte ) mare problema
stiti v-am mai zis de baiatul de care imi placea neah...
acum cateva zile am stat pe banca langa un baiat necunoscut si el s-a suparat pe mine ca cica " daca imi place de el de ce stau cu alti baieti"
nu stiu ce sa fac pe mess mi-a dat ign la tell nu'mi raspunde.
m-am gandit sa ma prefac odata ca citesc dintr-un caiet si sa-mi dau peste el sa vad cum reactioneaza si daca...
o sa cad peste el incerc sa il sarut si daca se lasa sarutat inseamna ca ii place de mine cu adevarat si daca nu inseamna ca era doar ceva de momentstraight face
voi ce ziceti? dati-mi si mie niste sfaturi crying helpcrying
dau funda pentru cel mai bun raspuns!

URGENT! va rog puppy dog eyescrying

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu ești prietenă cu el sau amici?
Stai direct cu el de vorbă fără scene de teatru și atunci știi ce ai de făcut. Ești rătăcită în propriile tale sentimente.
Pa, pa.

| cristianorudi7 a răspuns:

Te agiti ca o proasta, scuze de cuvantul agiti, lasa- l sa vezi ce fake el, anticipeaza miscarea si apoi action, ce e asa de greu...

| 288474 a răspuns:

Probleme serioase de viata laughing

da-i cu jet. daca te abga el in seama e bine. daca nu altu la rand. happy

| ComicGirl a răspuns:

Daca te placea nu trebuia sa fie atat de gelos ce naiba.Ca ai stat o data cu un baiat in banca ar trebuit sa iti faca gura si pe dasupra sa iti mai de-a si ignor...si sincer nu face faza cu cazutul si sarutatul.
INDIFERENTA TOTALA! iti spune ceva?

| johnny_1148 a răspuns:

Pot spune ca asta e firea tipica baietilor.(nu stiu ce vor, ba chiar uneori te pacalesc). Incercarea ta s-ar putea sa functioneze.(eu asa sper). Funda plss!

| xXCrissXx a răspuns:

Este o situatie destul de dificila dupa parerea mea dar eu am noroc pentru ca mie imi place de un baiat din a 8ahee hee si eu is in a 5a si intr-o zi mi-a zis pe mess ca ma iubeste si aproape in fiecare zi imi zice si ieri am propus sa ne vedem intr-o ora la baiehee hee si am aceptat i-am dat msg sa vina si a venit am discuta cam vreo 5 10 min dar dupa a plecat ca avea ora si acum urmez sa mai vorbesc cu el. Acum cu situatia ta pai ar treui sa vorbesti cu el intr-o pauza si sa i spui sincer ce simti numai daca nu esti rusinoasa ca minehee hee asa si daca vorbesti cu el poate si el simte ceva si asa puteti sa va cunoasteti mai bine sa vorbiti sa reluati de la inceput tot ce afost nu stiu poate ceva va fi intre tine si el acum nu stiu poate alte raspunsuri te ajuta sau daca nu al meu care ti se pare mai bun orkm succes in continuare big hug :*