| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactioneaza un baiat cand ii place de cineva? dar nu recunoaste?

Răspuns Câştigător
| RockaruL a răspuns:

Se face ca este indiferent...Incearca ca persoana respectiva sa nu isi dea seama...Insa este foarte timid in prezenta ei!

3 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Ms pentru funda

| Ella_6945 a răspuns:

Nu reactioneaza dar se ambaleza cand vine vorba de o discutie.

| elena_5758 a răspuns:

Se rusineaza de fiecare data cand ia parte la o discutie despre amandoi, poate te tachineaza, se uita insistent la tine... spae ca te va ajuta raspunsul meu happy