| Andrei1496 a întrebat:

Cum reactioneaza o fata cand ii place de un baiat?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Iti evita privirea prefacandu`se ca se uita pe pereti, te priveste continuu si roseste cand te uiti la ea. unele fac asa incat sa fie cu putinta observate; fac tot felul de chestii doar ca sa le bagi in seama.altele incearca prin alte cai, cum ar fi sa iti trimita mesaje sau mai stiu eu...mult noroc cu fetele

4 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

E tot timupl cu capul in nori, cand il vede se inroseste sau se impiedica laughing

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

E foarte timida in preajma ta, roseste daca e cazul(la mine dalaughing...iti zambeste te priveste te admira iti face multe complimentehappy...etc etc iti dai u sema ca am obs ca acum baietiii afla f repede cand o fata ii placelaughingBafta!

| Andraanda a răspuns:

Are dreptate Andmanny...laughing. asa fac eu.laughing))). Merita o fundita. Credwinking. Va pup :*

| Andmanny a răspuns:

Se comporta cu tine mai blind, iti face complemente si cauta sa fie mai mult timp in preajma ta. de obicei asa e.