| anonim736 a întrebat:

Pai i.am povestit tot acelui băiat de care îmi place si el a zis "wow ce" si eu i.am cerut scuze iar acum nu stiu ce sa ii mai zic. Ajutor

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Momentan nu trebuie sa-i mai spui nimic in plus deoarece a aflat care sunt sentimentele tale fata de el si este mai mult decat suficient. Trebuie sa astepti sa vezi ce urmeaza sa faca el, daca raspunde sau nu "provocarii" tale. Daca nu-ti raspunde inseamna ca nu te place/apreciaza si orice ai face tu in continuare ar putea fi considerat si interpretat de el ca tu de fapt esti ahtiata/moarta dupa el si acest lucru l-ar putea influenta in sensul de a incepe "sa te joace pe degete". Cu rabdarea treci si marea se zice intro cugetare. Deci asteapta.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce ai vrut sa faca? sa te ceara in casatorie? iai spus omul a ascultat ok

| R0R0 a răspuns:

Lasa-l pe el sa iti scrie.

| anonim736 explică:

Problema a ca el e genul nu ma bagi in seama nu te bag