| frisca a întrebat:

Va rog sa ma ajuta. ti. Plac un baiat foarte mult. Si de altfel si el se uita la mine.Doar ca nu ne cunostem.Azi mi. a cerut o tigara si din greseala sau mai mult din emotii i.am aruncat pachetu sa.si ia singurlaughing) dar faza e ca l.am lovitlaughing. Mi.am cerut scuze si el a zis ca nu. i nimic. Dar acum vreau sa vb cu el pe mess si nu stiu ce, mai ales dupa faza aia.VA rog dati. mi niste ideii despre o conversatie, dar mai e problema ca el e genu de tip mai rafinat si bine educat... Ajutor

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Baga-te si tu in seama pe mess si spune-i "data viitoare am sa dau la tinta, acum te-am iertat"(referitor la faza cu pachetul de tigari laughing ) din gluma in gluma incepeti o conversatie. Poate ti-a cerut intentionat tie o tigara sa-l bagi in seama.Cu mess-ul e f usor sa te bagi pe sub pielea lui big grin si faptul ca e un tip rafinat e o calitate nu o pb big grin

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i buna cf intrebal cv de scoala si asa se face conversatia.

| adi227 a răspuns:

Pai in primul rand salutal si daca reactioneaza bine vb cu el daca nu cereti scuze noroc