| distractieee a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor
Deci mie imi place de un baiat din clasa 9 eu sunt in clasa 8 si am inceput sa vorbin acum o saptamana si mi-a spus ca ma place si eu i.am spus ca il plac ca pe un prieten si putin mai mult si apoi peste cateva zile si cand m.a vazut eram cu niste fete si a vrut sa im spuna salut si a spus doar ssssss......si s.a facut ca fluera si eu i.am trimis sms cu si am inceput sa vb si na era cam plictisit si eu i.am spus nu nu te.ai suparat si el a spus ca nu si i.am sp : ok nu mai o sa pierd si azi timpul vorbind cu tine pa si el a sp pur si simplu ok paa si dupa l.am facut in toate felurile dupa cateva ore l.am sunat si mi.am cerut scuze si de atunci nu mai vorbim ce sa fac va rog ajutati-maaa va roggggg
DAU FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

Nuuu cred asa ceva tongue MAMA serios!, asta inseamna ca chiar il placi happy ei bine in cazul meu eu sunt sincer si raspund direct pentru ca ma doare undeva de altii in cazul tau spune ca " Chiar imi pare rau pentru ce am spus stiu ca mi-am cerut scuze, dar vreau sa ma revansez ce zici sa iesim la un suc happy" cred ca l-ai injurat pentru ca il iubesti asa mult happy E OK se mai intampla, dar incearca sa nu se mai repete sau va crede ca iti bati joc de el happy

| distractieee explică (pentru Muresan_Filip_1996):

Iti multumesc de sfat :*

4 răspunsuri:
| Miranda27 a răspuns:

Deci la inceput nu il placeai si acum il placi sau cum? laughing cred ca ai putea sa -i trimiti un sms cu: Hei, ce mai faci. Scuze ca te-am facut (ma rog, cum l-ai facut) laughing, eram... ăăăă nu stiu, nervoasa siii nu stiu ii mai scrii ceva de gen sper ca nu te-ai suparat, dar sa nu pari prea insistenta. Cred ca ar fi OK dupawinking.

| distractieee explică (pentru Miranda27):

Daaaa am facut asta...

| Miranda27 a răspuns (pentru distractieee):

Ok happy