| xGloryaax a întrebat:

+pai imi cam place de un baiat eu am 11 ani si doar cand e in preajma mea vb cu o fata ca cica o plAce dar eu cred ca vrea sa ma faca geloasa si se uita mereu zambind la mine!

Răspuns Câştigător
| Loretha a răspuns:

Pai daca-ti mai face si cu ochiul e si normal sa te faca geloasa dar tu nu iti pierde increderea ca el te va place!:*:X

4 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Exact...Vrea sa te faca geloasa.Dar asta nu inseamna ca el te place.La varsta asta nu prea stiu ei ce inseamna sa fi cu o fata, mai degraba se joaca asa si el.Sau poate vrea sa vada cum reactionezi.

| mihaibr11 a răspuns:

:)))))))))))))))))))))) iarta-mi iesirea total puerila, dar asertiunea ta ma face sa privesc cu deznadejde la apusul timpuriu al intelectelor ce urmeaza a-si trai clipele :D www.dexonline.ro :D La 11 ani ia si tu o papusa ceva si joaca-te!

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns (pentru mihaibr11):

Nu mai fii mah asa rau! Fiecare are dreptul sa se "indragosteasca" cand are chef laughing cand iti vine iti vine, nu o controlezi laughing

Dar pana o sa inteleaga termenul ....mai dureaza ceva timp tongue ai uitat ca asa eram si noi la 13-14 ani laughing la ei scade linia de demarcatie intre copilarie si adolescenta laughing noi eram puradei pana la 16... ei pana la 10 laughing

| TormentOfSins a răspuns:

AI ghicit iti arata ca poate avea orice fata si ca numai tu vei pierde daca nu il accepti.