| Allexanddra a întrebat:

Pai. mie imi place de un baiat. Flo, dar problema este ca el e cu alta fata dar se vede ca nu o iubeste. si am impresia ca ma place cat de cat. in plus el stie ca il plac. Care ar fi urmatorul pas?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sa ii spui ce simti. Astfel, afli si ce simte el pentru tine, dupa reactia care o va avea...

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Sa il contactezi...telefonic sau pe mess sau sa afle prin intermediul altcuiva ca il placi.trebuie sa i-o spui cat mai repede.
succes! :*