| anonim_4396 a întrebat:

Pai sa incep...imi place un baiat...si cred ca si lui ii place de mine...am zis cred... fazae ca atunci cand era singur(fara prietena) se dadea la mine... dar acum are prietena ...si eu am prieten... dar as vrea sa stiu cum as putea sa fiu cu el ...sa vorbesc cu el...sa-i spun...sal intreb daca simte acelasi lucru pentru. mine...va rog spuneti-mi si mie cum sa fac asta...

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai spune-i ceea ce simti, asa e cel mai frumos si corect, vei vedea apoi reactia lui...eu zic ca daca il placi merita sa incerci, doar ai grija cum o spui sa nu fi luata la misto...totusi tu acum ai prieten, el la fel are prietena...ma gandesc ca daca te placea iti cerea el de mult prietenia...totusi eu zic a incerci happy...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il intrebi direct. Dar ai grija, s-ar putea sa creada despre tine ca esti usuratica. Fetele cu prieten nu ar trebui sa umble dupa alti barbati.

| stef3530 a răspuns:

Daca ai fi in locul prietenei lui cum te-ai simti sa ti-l sufle alta? lasa lucrurile asa ce tie nu-ti place altuia stii tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ii spui si gata.Il intrebi. Dar ai grija sa nu-i trezesti dorinta ca s-ar putea sa profite numai o noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu te supara dar cred ca te place Hmmmmmmmmmm... i a stai putin d el are prietena!