| lavinush24 a întrebat:

Pai sa va povestesc si eu intamplarea mea.cu fostul meu prieten ma inteleg foarte bine, tinand cont ca parintii nostri sunt prieteni foarte buni de familie.si au fost duminica la mine.si am stat si ne-am piscat, muscat, gadilit ca de obicei si la un moment dat ne-am molesit si ne-am tinut in brate, aproape am adormit aman2...si la un moment dat ne-am sarutat.de fapt el pe mine.si l-am intrebat ce a fost asta si mi-a zis ca e o intrebare. dar nu mi-a zis ce intrebare ca a trebuit sa plece si nici pe messenger nu am vorbit despre asta... a ramas totul asa.lamuriti-ma si pe mine.isi bate joc de mine sau sunt doar o distractie pentru el?

la cateva zile dupa l-am intrebat cand vom vorbi despre ce s-a intamplat duminica (pe messenger, ca nu ne-am intalnit de atunci) si mi-a rasp foarte sec :"nu stiu. vom vorbi" :-s

eu ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Probabil intrebarea era : "Vrei sa avem o relatie frumosa amandoi?", incearca cat mai mult sa vorbesti cu el. Eu cred ca el acum se cam simte respins, si crede ca vreti sa fiti doar amici si atata tot. Daca si tu tii la el si ti-ai dori sa fii impreuna cu el, incearca sa faci tot posibilul sa vorbesti cu el. Incercarea moarte nare. Eu cred ca el chiar te place totusi. Sper ca te-am ajutat cu ceva.winking

Mult noroc pe viitor kiss

13 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Te'ai gandit ca inca tine la tine? De ce si'ar batea joc? Ai rabdare sa aduca vorba despre ce s-a intamplat si vorbiti deschis despre chestia asta... el poate vede o posibila impacare intre voi.Comunicati!

| LCD a răspuns:

Prin sarutul ala, i-ai raspuns la ''Oare mai simte ceva pentru mine? oare ar mai vrea sa fie ceva intre noi? ''
iar tu l-ai sarutat happy si poate asta i-ai dat de inteles.nu e nimic rau in asta big grin
asta era intrebarea lui

| dydy22 a răspuns:

Hmm nu stiu ce sa zic probabil a simyti nevoia sa sarute pe cineva si te-a nimerit pe tine

| pendula a răspuns:

A fost doar o stralucire pe moment, nu e sigur pe el intr-un fel ar vrea. intr-un fel nu. nu te astepta la prea multe trateaza-l cu indiferenta si din cand in cand da-i o atentie speciala happy

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. e posibil ca el sa mai simta ceva pentru. tine in ciuda faptului ca v-ati despartit si probabil a vrut sa vada daca si tu ai aceleasi sentimente happy.
ByE >big grin

| betty17 a răspuns:

Poate intrebarea a fost:,, vrei sa ne impacam? sa ne incepem din nou relatia?"

succes

| clauclau_6191 a răspuns:

Baiatu are probleme in ale comunicatului, nu incerca sa intelegi nimic pe lumea asta ca o sa inebunesti, treci peste, daca poti fai aceias chestie.

| lavinush24 explică:

Pai eu l-am intrebat cand vom vorbi despre ce s-a intamplat duminica si mi-a raspuns foarte sec:"nu stiu.om vorbi" :-s

m-am gandit daca mai tine la mine.ca si eu mai tin la el. dar nu stiu, comportamentul lui ma da peste cap uneori.

si nu suntem timiziwinking

| lavinush24 explică:

Am fost ieri cu mama la el acasa sa ii duca ceva mama mea, mamei lui...si eu am fost foarte rece cu el.si indiferenta. cand m-a luat in brate mi-a fost totuna. mi-a zis ca stie ca sunt suparata pe el din felul in care il privesc...

| mada_4135 a răspuns:

Cred ca suntem intr-o situatie asemanatoare, de aceea nu stiu daca sunt cea mai potrivita sa-ti dau sfaturi, dar cred ca inca mai simte ceva pentru tine... daca si tu tii la el ar fi bine sa discuti cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce l-ai intrebat : ce-a fost asta? ce vroiai sa fie, a fost un semn de gragoste de iubire, ce putea sa fie, tu ai gresit te-ai emotionat si n-ai stiut cum sa raspunzi, deocamdata lasa timpul sa aseze lucrurile, o sa vezi ca va fi bine, reluati convorbirea fara sa amintiti momentul, amandoi sunteti timizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce a spus el sa intelegi.Veti vorbi.Nu-i destul de clar?

| doyny7za a răspuns:

Buna happy
Poate ca el se gandeste sa incepeti din nou o frumoasa relatie.bafta! kiss