| brunetatha a întrebat:

Buna TPU... Am sa va povestesc ceva... o poveste si ea incepe cam asa :Era o zi de duminica si eu stateam pe mess si m-a intrebat un baiat colegul pr mei daca vreau sa fiu cu el si i-am zis dabig grin apoi mi-a zis ca ma iubeste ca ii este dor de mine.Si ieri vineri., am venit la el la scoala ca sa ma vada si apoi am mers pe o alee cu nsite fete cu care era el si cu un amic bun de al meu, dar la chemat pe amicul meu sai zica ceve si cand a venit si mi-a zis ca imi da papucii, dar ceea ce nu inteleg eu este dc mi-a dat papucii, este rau ca am venit la el la scoala, dar am aflat ca el de fapt o place pe o fata din clasa de la el care nu mai vrea sa fie cu el pentru ca el a inselat-o, dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| PlayTheGame a răspuns:

O poveste incurcata da ignor la tot si treci peste

| brunetatha explică (pentru PlayTheGame):

As vrea si eu id taubig grin

| PlayTheGame a răspuns (pentru brunetatha):

Mai directa esti laughing id meu este tviper84 auzi o fundita nu dai si tu?

5 răspunsuri:
| Yannku a răspuns:

Fenomene

| brunetatha explică:

Asta am sa si fac

| brunetatha explică:

Gata tiam bagat idbig grin