| loveisforfree_7150 a întrebat:

Pai sa vedem Am cunoscut un baiat acum cateva zile, desi are prietena ma priveste insistent si tot timpul are treaba cu mine, Azi desi am vorbit foarte tare s-a apropiat de mine de aproape ne-am pupat si m-a intrebat ce-am zis... Dar totusi inca se intalneste si cu prietena. Ce e in capul lui?

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Se distreaza si el. Probabil e un minor care se crede mascul feroce. Prietena lui nu stie de tine, iar el castiga "puncte" in gashca lui pentru ca umbla cu doua fete. Daca reuseste sa faca si sex cu tine, el primeste si mai multe puncte, iar despre tine se va zice ca esti curva. Convenabil?

4 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

@ cineva: de ce, ce am facut? Nuuu, nu ma legaaa cu funditalaughing Glumesc, mersi happy

| freehugs a răspuns:

Poate s-a indragostit de tine smugsmug
data viitoare daca te mai pupa intreaba-l de ce face asta si ce vrea mai exact de la tine.asa iti faci o idee despre ce e in capul luihappy

| cineva_2560 a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine. puteti sa dati ''stupid'', dar asta-i adevarul...

| cineva_2560 a răspuns:

Pacala am sa-ti dau o fundawinking