| anonim_4396 a întrebat:

Pai sa vedem.care sunt primele lucruri care le observa un baiat la o fata, care au o importanta deosebita si il atrag pe acesta in acelasi timp? big grin

6 răspunsuri:
| Pysu a răspuns:

Nu toti baietii sunt la fel, unii se uita dupa cum sunt "dotate" acele fete, altii se uita la caracterul acelei fete, asta e cel mai importnat lucru, al 2-lea lucru este daca este inteligenta, amuzanta, vorbareata... Astea sunt primele lucruri care le observa un baiat. funditabatting eyelashes?

| poesia a răspuns:

In primul rand chipul, apoi sanii si fundul

| stefan1995 a răspuns:

Mie in general, ma uit la comportamentul ei sa nu fie fitoasa si din astea...si dupa is mort dupa ochii fetelor:X... in rest sincer nu prea ma intereseaza

| pokales a răspuns:

1. Sa nu fie pitzi! 2. Sa fie inteligenta! Si pe urma restul (aspect fizic etc.)

| Terry87 a răspuns:

Poi sa vedem... In primul si in primul rand, cel mai mult ma atrag fetele naturale (cele care nu am un machiaj strident). Fetele care nu sunt machiate, pentru mine sunt sublime, pur si simplu le adorrr! DETEST absolut fetele care isi dau cu un intreg tub de fond de ten pe fata, sau isi imbiba tenul cu zeci de machiaje care nu folosesc la nimic... Deci, pentru mine fata ideala, trebuie in primul rand sa fie NATURALA. Al 2-lea factor ar fi inteligenta. Restul, cum ar fi: trasaturile fetzei, sanii, fundul, inaltimea si nr de la pantof, le caut dupa aceea cu privirea happy Cam astea's preferintele meletongue P.S. Be the change you want to see in the world!

| gaby_6991 a răspuns:

In ziua de astazi, cred ca sanii si fundul