| GabrielaIoana a întrebat:

Care sunt primele lucruri care iti atrag atentia prima data la o fata?

3 răspunsuri:
| danycosty a răspuns:

Frumusetea prima data, dar da ca nu imi place firea...

| AdY a răspuns:

Eu ma uit pentru prima data la fata fetei. Asa imi dau seama daca este serioasa ori nu. Apoi la partile atractive ale corpului. Daca fata este inteligenta, prietenoasa nu-ti poti da seama din prima data.

| missdany a răspuns:

Normal ca exteriorul, insa crede-ma nu pentru mult timp, cind vezi ca fata e prostuta si nici nu ai cu cine sa vb iti schimbi parerea imediat