| Tania a întrebat:

Pana in ce moment este considerata o persoana virgina din punct de vedere moral, nu fizic?

3 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

Pana cand faptul ca vede un barbat dezbracat nu o mai impresioneaza.pana cand nu se mai emotioneaza cand o atinge cineva.adica pana cand afla"cu ce se mananca"scuza mi expresia.pana cand nu ii mai este rusine sa se dezbrace in fata unui barbat.

| buburacer a răspuns:

Pentru cei tineri o persoana este virgina moral pana nu a probat 5-6 penisuri dar pentru cineva in varsta la primul contact sexual nu mai este virgin(a) nici moral nici fizic.

| pinpointer a răspuns:

Pai atunci cand nu mai gandeste pur, se gandeste la lucruri imorale si asta este un apropo pentru ca acum multe lucruri anormale sunt normale