| 0SomeOne0 a întrebat:

Cum arata pentru voi fata sau baiatul ideal/a?(din punct de vedere moral si fizic)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

In primul rand am sa descriu partea morala/personalitatea, fiindca asta conteaza mai mult (cel putin, pentru mine): sa fie de incredere, inteligent, sa am ce vorbi cu el, sa aiba aceleasi interese si hobby-uri ca si mine, ca sa avem ce sa facem imrepuna in timpul liber si sa avem despre ce vorbi, sa nu fie genul dominant, sa nu fie violent sau agresiv, nici macar in limbaj, sa aiba simtul umorului, sa ii placa sa rada la fel de mult ca si mie, sa fie optimist, sa nu ia ceea ce nu trebuie prea in serios, sa ii pese de cei din jur si de animale (ideal pentru mine ar fi sa fie si vegan, dar banuiesc ca cer prea mult, totusi sper...), sa recicleze, sa fie calm si linistit, sa fie creativ si sa aiba, din cand in cand, idei noi, astfel incat sa nu intervina o rutina prea apasatoare, sa ii placa sa calatoreasca si sa viziteze locuri noi, sa il intereseze arta, etc, etc, etc.
Stiu, multe in ceea ce priveste partea morala si de personalitate. In ceea ce priveste fizic, ideal ar fi sa aiba parul mai lung, sa fie slab si sa nu fie foarte inalt. Dar aici nu ma intereseaza atat de mult cat ma intereseaza ceea ce e in interior happy.

1 răspuns:
| TipaDePePlaja a răspuns:

Pai. mie imi plac mult tipii cu par lung (preferabil cret) gras, slab, scund, inalt. sincer nu prea conteaza big grin, dar sa fie iubitor, sincer, sa nu ma frece la cap "unde te duci?" "ce faci?" "cu cine?" si totusi in acelasi timp sa fie gelos si posesiv, SA NU, DAR SA NU! ASCULTE MANELE sau househee hee blushing si sa am ce vorbi cu el, sa avem interese comune happy (si clar, sa fie un "intelectualnic" laughing )