| Lie1 a întrebat:

Păreri despre Titan gel?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Basme happy Singura posibilitate de marire a penisului e operatia, orice alta "solutie" e ineficienta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bani aruncati la gunoi!
Daca era un produs atat de bun, nu mai existau pe pamant oamneni care sa se plnaga ca au sula mica.
Dar asa, au aparut si produse care se vand la naivi pe bani buni.
Sa fim seriosi, nici o crema nu poate sa mareasca un organ!

| corbulalbrosu a răspuns:

Promisiuni de vise irealizabile vandute de niste excroci fara scrupule, unor ageamii care se lasa fraieriti, fiindca nu reusesc sa inteleaga ca marimea penisului este determinat genetic si din acest motiv marimea acestuia nu se poate modifica dupa dorinta fiecaruia. Sanatate si mai multa minte!

| Hammurabi a răspuns:

Foarte eficient. Am un amic care a cumprat și l-a folosit.
Pe puță n-a avut nici un efect, dar când l-a aruncat în grădina i-au crescut castraveții de juma' de metru. laughing))))