| 2B a întrebat:

Ce parere aveti despre animeul,, Attack on Titan""? Pareri (funda)!

Răspuns Câştigător
| Alllee a răspuns:

Attack on Titan e un anime foarte tare.E despre niste monstri numiti "titani" care atacau oamenii, iar ei isi faceau 3 orase cu ziduri foarte mari, unul in interiorul celuilalt.In primul ep reusesc sa sparga unul din ziuduri iar personajul principal reuseste sa scape, iar peste 5ani devine soldat si le lupta cu titanii.Anime-ul e foarte tare, merita vazut! Intra pe Anime NonLimit sau Anime G:http://www.deseneanime.ro/series/attack-on-titan/

| 2B explică (pentru Alllee):

Foarte bine explicat multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

E super frumos merita vazut