| anonim_4396 a întrebat:

Particip la miss si mister bobocel ...si vreau sa aflu si eu ce fel de probe sunt din cate am auzit eu este si de cultura generala ce fel de intrebari imi da? ...Am niste emotii de ma pis pe mine ...ma vede toata lumea ...La ce sa ma astept... uni din liceu zic ca am sa´l castik... k cica is frumoasa... da nu asta ma intereseaza ce intrebari si probele ...PLs ajutati´ma careva

4 răspunsuri:
| Aries90 a răspuns:

Ce te intreaba e mai putin relevant pentru tine, ideea e sa nu te exprimi asa, sa nu zici publicului ca " te pisi pe tine " si poate n`ai s`o dai in bara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si de ce ai adresat intrebarea la "Dragoste si Sex"?
Eu nu iti dau sanse la cultura generala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Publicul de 15-18 ani nu dă doi bani pe cultura ta generală. Așa că nu-ți face griji, dacă ai picioare și țâțe și știi să dai din ele, sigur câștigi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@criticul ce imi place raspunsul tau big grin