| emarosa a întrebat:

Pe 16 luna trecuta mi-am inceput viata sexuala atunci a fost protejat, pe 23 am intretinut iar relatii sexuale, dar...neprotejat:-

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil nu esti insarcinata. Totusi, ar trebui sa mergi la consult ginecologic cat mai repede si sa discuti cu medicul aceste dereglari.

Răspuns utilizator avertizat
| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Vrei sa spui daca se intampla ceva sau nu?

poti sa o faci si neprotejat: daca baiatul isi da drumul in tine da, daca nu si-a dat drumul in tine.nu ramaibig grin

| andreea8pogner a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam daca nu specifici mai concret ce vrei? scrie intrebarea antreaga nu doar jumate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e sa ai mentruatie peste sarcina iti dai seama pentru ca e diferita de cea normala; adica in cantitate mai mica si cu o durata mai mica.

| emarosa explică:

Pe 16 luna trecuta mi-am inceput viata sexuala atunci a fost protejat, pe 23 am intretinut iar relatii sexuale, dar...neprotejat:-

| emarosa explică:

Scuze.scuze.nu a aparut toata intrebarea straight face
scriu de unde a ramas...am facut neprotejat dar nu a ejaculat in mine. mi-a venit ciclu pe 26. iar acum luna asta mi-a venit mai devreme, pe 20...si de cand mi-am inceput viata intima ciclu imi este mult mai abundent, in cheaguri si cu dureri mai mari, nu sunt insarcinata nu? desi stiu ca e posibil si cu ciclu pestestraight face