| Sonny_5515 a întrebat:

Pe 24 trebuie sa imi vina ciclul... daca ma excita prietenul meu pe 23 exista vreo posibilitate sa imi vina atunci pe moment de atata excitare?big grinbig grinbig grin

Raspundeti serioshappy

6 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Salutare, am citit și cealaltă întrebare și am să-ți răspund, fără să dau copy/paste de pe alte site-uri cu articole care descriu ce e petting-ul, deja știi asta.
În principiu orice chestie care face mușchii uterini să se contracte ar putea să ducă și la dezlipirea mucoase uterine care este fragilă înainte de menstruație. Un orgasm este însoțit și de contracții uterine. Dar nu cred că trebuie să te gândești la asta. Invită-l pe la tine și vezi cum stă treaba. Te duci la baie și vezi dacă e totul ok și dacă ai chef de joacă te joci. Oricum la început nu o să ai o sângerare abundentă, chiar dacă după un orgasm o să-ți vină ciclul, deși este foarte puțin probabil. Dacă între timp s-a instalat menstruația, atunci îi spui că nu te simți bine, e perioada aceea mai delicată a lunii și că din păcate nu vă puteți juca. Dar vă puteți săruta și îl poți lăsa să-ți mângâie sânii, asta ar trebui să-l țină ocupat o perioadă bună laughing Menstuația este ceva fiziologic, toate femeile trec prin asta. Bărbații adevărați își iubesc partenerele și în perioada asta în care ele sunt mai sensibile și uneori mai supărăcioase. Nu știu cât de matur e el, unii băieți găsesc menstruația respingătoare, nu o au, nu o înțeleg și nimeni nu stă să le explice care e treaba cu chestia asta. Dar nu trebuie să fie așa.
P.S. Ai grijă și cu pettingul. Sperma lui nu trebuie să ajungă pe vulva ta, așa că ai grijă unde ejaculează și spală-te pe mâini dacă te-ai jucat cu el și apoi vrei să-ți atingi clitorisul, vulva. Deși este puțin probabil, există femei care au rămas însărcinate din neatenție, chiar și din joacă de genul ăsta.
Numai bine!

| CoquineNoire a răspuns:

Da, daca ajunge sa-ti gadile ovarele.

| Allexandraaa a răspuns:

Nu. eu am facut sex cu iubitul meu seara cand aveam dureri de burta [ stiam ca a 2 zii urma sa fiu la ciclu] si nu s-a intamplat nimic.ca de exemplu sa-l murdaresc sau ceva. Deci baftasmug

| scarletjo a răspuns:

Nu are cum sa iti vina de la excitare.

| MonkeyBoss a răspuns:

Da, asemenea intrebari te lasa fara cuvinte laughing

| Demetrus a răspuns:

Dar de ce sa te excite asa de tare Fa-i un bot si terminati asa ai certitudinea ca nu o sa iti vina Sunteti penale tare, ia si citeste ca este plin netul de sexologie Inculto maine ai sa intrebi ca te-a scarpinat in ceafa si ai ramas insarcinata cu tripleti Neuronul ala nu se plictiseste? Trimitel frate la plimbare. Concluzia citeste o carte ca esti proasta de bubui, ma intreb cum de sta ala cu tine, poate ii faci nod la cuc, dar in rest nu prea cred ca aveti ce discuta. PROASTOOOOOOO!