| GirlQQ a întrebat:

Pe baieti ii deranjeaza chiar asa rau vergeturile fetelor? adica, aproape toate au.dar nu stiu ma gandesc asabig grin
funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pe cei prosti ii deranjeaza

| MrSoapte a răspuns:

Vergeturile nu sunt deloc estetice! Cred ca pe toata lumea deranjeaza! Insa, exista destule metode sa scapi de ele! Deci, ca si raspuns: DA, pe baieti ii deranjeaza vergeturile!

| Fax a răspuns (pentru MrSoapte):

Nu poti scapa de vergeturi, le poti diminua, daca sunt in prima faza.

Răspuns utilizator avertizat
| Flaviia16 a răspuns:

Depinde si ce fel de vergeturi... daca sunt vergeturi normale (daca ai slabit sau te-ai ingrasat sub 8 kg) e ok happy sincer ei nu sunt atenti la asta oh go on de exp daca iti place un baiat si el se uita la alta tu mereu iti pui problema : ce are aia in plus? aia are mai multa celulita, aia e nu stiu doar ca el nu "cantareste" toate astea. lui ii place si aia e happy si uite asa ajungem tot la "cine te place te place asa cum esti "

Răspuns utilizator avertizat
| AlexXutzu07 a răspuns:

Buna, pe baieti trebuie sa'i intereseze despre sufletul curat si limpede al unei fete, cat si despre zeita ce se ascunde in fiecare fata, si nu despre mici defecte.