| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca pe baieti ii deranjeaza vergeturile fetelor?

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Salut, nu prea cred ca o sa iti studieze el atent fiecare particica din corp, sa zicem ca va face si asta, sub forma de preludiu, dar "preludiul" asta are o intentzie, de a ajunge "undeva" smug! Si nu cred ca va fi asa atent la "vergeturile" voastre, ci numai la sani, fund si pasarica, oricum intentzia va fi alta, de a te face sa il dorestila "pat" sau de a isi satisface placerile, acum depinde!
Byeeeee MissFashion!

| Aylee a răspuns:

Cu ce ne-ar deranja?raised eyebrows

| тecнιннιlα a răspuns:

Depinde. De exemplu eu sunt fata si daca nu-l deranjeaza pe iubitul meu, ma deranjeaza pe mine SAU invers laughing. Exista si baieti care iti pot atrage atentia ca nu arata frumos, iar altii care spun ca nu conteaza happy. O zi buna.

| Roza21 a răspuns:

Daca nu sunt iesite din comun nu

| Gabryel98 a răspuns:

Pe mine unul ma deranjeaza

| Butterfly0 a răspuns:

Nu esti singura care isi face ''complexe'' in legatura cu asta tu unde ai?, poti sa trimiti mesaj daca nu vrei sa spui aici