| Anonim5566 a întrebat:

La baieti exista vreo transformare dupa ce isi pierd virginitatea? Adica la fete se perforeaza himenul, dar la baieti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se rupe asa zisa ata.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
La baieti se perforeaza(rupe) frenulul sau ata cum se spune...

| Azµre a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu e adevărat!
E un mit! Nu se rupe și nu se întâmplă nimic.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Azµre):

Tu vorbesti din carti cu mickey mouse?
La unii e mai elastic decat la altii,dar tot se rupe, mai depinde si de partenera.
Nu mai induce baiatu in eroare.
Asta unu la mana, doi la mana, explica-i si spune-i punctul de vedere lui, nu mie!
Eu am trecut de mult de aceasta etapa.

| Azµre a răspuns (pentru ROB3RT89):

Băiatule documentează-te frenul nu se rupe. Nu e o regulă, nu e o generalizare. Nu indică faptul că dacă ai frenul întreg ești virgin sau dacă îl ai rupt numai ești virgin.
Tu induci lumea în eroare, spune-o de la bun început, că unora lise rupe altora nu, dar asta nu indică virginitatea.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Azµre):

Prietene,te faci singur de ras...
Eu nu am nevoie sa ma documentez, eu vorbesc din propria experienta.
In loc sa-i explici lui din vasta ta "experienta" stai sa te ceriti cu mine.
Acum pe bune, ai mai mult de 14 ani?!
El nu a intrebat daca se rupe la primul act sexual.
Specificat ca la fete se perforeaza himenul si a intrebat la baieti ce se intampla dupa ce nu mai sunt virgini.
Nu trebuie sa-ti desenez sa intelegi.
Deja o lungim prea mult, ramai la ideile tale puerile pana o sa ai o partenera calumea...

| Azµre a răspuns (pentru ROB3RT89):

Am 25 de ani, am nevastă și îmi vorbești mie de relații?
Eu ți-am zis documentează-te și apoi vino să te contrazici.
Ața nu indică virginitatea unui băiat.
Ea se poate rupe dacă e subțire dar și atunci decât parțial și nu se observă nici o diferență. Iar în cele mai multe cazuri nu se întâmplă nimic.
Numai susține un lucru care ți s-a întâmplat ție, nu înseamnă că se întâmplă la toți.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Azµre):

Daca ai 25 de ani si tot incerci sa-ti impui punctul de vedere, e grav.
Si da, iti spun tie despre relatii, ca vad ca ai trecut prin viata ca gasca prin apa cand vine vorba de unele chesti barbatesti.
Nu poti sa accepti ca n-ai dreptate sau care e problema ta?
Vi cu fel si fel de teori doar sa-ti dau dreptate?
Daca tot vrei sa te faci util, explica-i celui care a pus intrebarea cum sta treaba.

| Azµre a răspuns (pentru ROB3RT89):

Nu i-am explicat destul de clar mai sus că nu se întâmplă nimic. Ce vrei să îi explic? Când bagă cucu în scorbură gata numai e virgin. Asta știe și el.
Tu ai o problomă cu generalizarea asta, dacă ție ți s-a rupt nu înseamnă că se rupe la toți.

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Azµre):

Si daca fata are "pasarica" super stramta chiar nu se intampla nimic?
Pana acum e doar mit si nu se intampla nimic(vorbind la general) acum ca nu se intampla la toti...
Tu nu observi ca te contrazici sigur?
Vad ca ti-am acurdat putina atentie si ti s-a urcat la cap.
Ramai la parerea ta care oricum e irelevanta pentru mine...
Bafta!

| Azµre a răspuns (pentru ROB3RT89):

Zi mă tu ce se întâmplă dacă tot o ții pe a ta?

| blablablaa a răspuns:

Exista si oameni carora nu li s-au rupt ata nici dupa 20-30 ani... Nu e o regula sa ti se rupa ata ca sa nu mai vii virgin.

| Azµre a răspuns (pentru blablablaa):

Bravo!
Barem tu ești realist! Așa este. Nu e o regulă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu există nici o transformare, fetele sângerează unele, băieţii nu.
Te pup!

| Delliric1 a răspuns:

Da, o să îţi mai crească o mână şi ca efect Negativ, o să îţi pice 3-5 Fire de păr din cap, ar fi bine să le numeri, dacă cad mai multe, sunt şanse să mori în următoarele 2 zile. Baftă. ( Condoleanţe )

| Anonim5566 explică (pentru Delliric1):

Vai, draga, din experienta vorbesti? Si ai trait asa, chel, fara 3 fire de par? Scuteste-ma.