| Alex201938 a întrebat:

Pe cati v-a inselat prietena si de cate ori ati inselat?

Răspuns Câştigător
| RazvyEnglezu a răspuns:

O data, dar nu m-am asteptat deloc. Adica, jucasem LoL cu tipu ala. ESTE DE NEIMAGINAT CUM E VIATA ASTA CU DUS SI INTORS.

11 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

S-ar putea sa fi fost inselat cu fostul prieten al fostei mele prietene.
Nu am inselat.

| RAY a răspuns:

Omul nu e monogam asta ca informatie, biologia umana este una poligama, pe mine m-a dezamagit o fata mult cand credeam ca monogamia e ceva uman, acum cu inselatul nu am inselat, dar repet omul nu e monogam astea sunt iluzi sa speri la asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Aceasta intrebare ti-o vei putea pune sau sa o adresezi altora peste niste... multi ani, cam in momentul in care vei ajunge la varsta a 3-a. big grin

| vocea a răspuns:

Multi nu stiu de cate ori

| UnBroken2016 a răspuns:

0 si 0

| alexboss2020 a răspuns:

Am 20 de ani.Si am iubita si nu am inselat pe nimeni niciodata si nici nu am fost inselat

| Printesa10TM a răspuns:

0si 0 nu am fost inselata pana acum, dar cert e ca nu voi insela niciodata.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Cat de idiot e un om incat sa stie cu siguranta ca n-a fost inselat?
Sau cat de urat/a iti este partenerul incat sa crezi ca esti safe?
Cat de bun te crezi in pat ca partener si cat de inconstient trebuie sa fii incat sa nu realizezi ca tot timpul va aparea ceva mai bun.
Eu n-am prins-o/ nu m-a prins.Cred ca nici nu m-ar interesa.

| Alex201938 explică:

Corbule eu nu vreau sa mi pun aceasta intrebare si doar am pus intrebarea si nu vreau raspunsuri pe langa subiect sau lectii de viata

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alex201938):

Marile "tradari" incep sa se produca putin mai tarziu, dupa ce in relatia de cuplu se instaleaza rutina, intervine obisnuinta, blazarea si/sau de ce nu curiozitatea. Raspunsul este cat se poate de la obiect si reprezinta adevaruri care nu sunt si nici nu-si propun sa fie lectii de viata

| Alex201938 explică:

Ba corbule ce nu intelegi ca eu i am intrebat pe aia cu experienta de viata m-am prins si eu ca adevaratele tradari incep mai tarziu