| iuliana21 a întrebat:

Asa din curiozitate cati dintre voi cei de aici v-ati inselat partenerul(sot, sotie, priete, prietena, iubit, iubita)

3 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu, nu am inselat, dar, daca ai nevoie de sfaturi de cum sa iti inseli partenerul, ma pot interesahee hee

| mitica_6163 a răspuns:

S-a intamplat, fapt ce a dus la despartire. Eram la facultate anul I, ce vremuri... Ei, suntem amici acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inselat. asta pana am gasit un baiat care este exact ce`mi doresc. atat timp cat tii la o persoana, dar ea nu te multumeste in totalitate, cauti completarea in alte parti. inselatul iti arata cat de mult il iubesti pe cel de langa tine.